Wszystkie specjalizacje filmy
Endometrioza w laparoskopii - zastosowanie oświetlenia...
Prof. Mariusz Bidziński mówi na temat zalet oświetlenia podczerwonego przy diagnozowaniu endometriozy w technice laparoskopowej. Od 3'10'' pokazana jest zatoka Douglasa w której widzimy dyskretne zmiany...
Stump i guz nawrotowy
W materiale pokazano guzek nowotworowy leżący na prawych naczyniach biodrowych i efektywny sposób rozstrzygnięcia problemu w sposób małoinwazyjny. Rozpoznanie sprzed 3 lat - stump (guz graniczny pochodzenia...
Zrosty w technikach małoinwazyjnych
Chora z licznymi zrostami płaszczyznowymi po 3 operacjach. W materiale poruszona jest technika usuwania zrostów w zastosowaniu technik laparoskopowych. Materiał zarejestrowany z wykorzystaniem profesjonalnej...
Balony lekowe - metoda zaopatrywania tętnic udowo-podkolanowych
Dr Włodzimierz Hendiger prezentuje balony lekowe w zaopatrywaniu tętnic udowo-podkolanowych. Materiał pochodzi z „IV Międzynarodowej Konferencji: Wyzwania XXI wieku: Stopa cukrzycowa. Leczenia endowaskularne...
Chromanie przestankowe lewej kończyny dolnej...
Prezentacja przypadku - chora lat 54 z chromaniem przestankowym lewej kończyny dolnej ok. 50m. Bóle nasilające się od 4 lat. Wykonane udrożnienie prawej tętnicy udowej wspólnej z naszyciem łaty żylnej.
Chirurgia żołądka. Problemy w czasie operacji
Wykład prof. Arkadiusza Jeziorskiego pt. "Chirurgia żołądka. Problemy w czasie operacji" wygłoszony podczas XX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy.
Powikłania po leczeniu operacyjnym raka piersi...
Wykład prof. Anny Grodeckiej-Gazdeckiej pt. "Powikłania po leczeniu operacyjnym raka piersi - od czego zależą?" wygłoszony podczas XX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy.
Laserowa enukleacja prostaty laserem Tulowym...
Laserowa enukleacja prostaty laserem Thulowym w oddziale Urologii Jednego Dnia. Prostata o V=82 ml, Qmax przed zabiegiem 8 ml/s, 1 miesiąc po zabiegu Qmax=34 ml/s Czas trwania zabiegu z morceleracją 55...
Miejsce chemioterapii i leczenia celowanego w...
Wykład prof. Lucjana Wyrwicza pt. "Miejsce chemioterapii i leczenia celowanego w leczeniu pacjentów z rakiem jelita grubego" wygłoszony podczas XX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej...
Jak skutecznie i trwale rozciągać mięśnie kulszowo...
Nagranie prezentuje wiadomości na temat podstaw wiedzy z dziedziny neurofizjologii jakie mają wpływ na skuteczność ćwiczeń rozciągających.
Zaotrzewnowa nefrektomia w asyście robota
Film prezentuje technikę zaotrzewnowej nefrektomii w asyście robota. Autorem filmu jest Dr. Craig Rogers z Vattikuti Urology Institute at Henry Ford Hospital, Detroit, Michigan, USA.
Jak skutecznie i trwale rozciągnąć mięśnie kulszowo-goleniowe...
Materiał ten prezentuje jak w sposób praktyczny wykonywać przykładowe ćwiczenia rozciągające mięśnie kulszowo-goleniowe tak by był to proces skuteczny i trwały.
15 lat doświadczeń w leczeniu nisko położonego...
Wykład prof. Marka Bębenka pt. "15 lat doświadczeń w leczeniu nisko położonego raka odbytnicy" wygłoszony podczas XX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy.
Rola chirurgii małoinwazyjnej w leczeniu raka...
Wykład prof. Piotra Richtera pt. "Rola chirurgii małoinwazyjnej w leczeniu raka jelita grubego w Polsce" wygłoszony podczas XX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy.
Jak skutecznie i trwale rozciągać mięśnie kulszowo-goleniowe...
Nagranie to jest kontynuacją wykładu na temat wiadomości podstawowych z neurofizjologii, mających znaczenie dla sposobu wykonania ćwiczeń rozciągających.
Użytkownicy
-
Washington Deceit
lek.
-
Michael Hawke
prof. dr hab. med.
-
Gottumukkala Raju
prof. dr hab. med.
-
Ashley Mark
lek.
-
Nabil Ebraheim
lek.
Kanały
-
Atlas gastroenterologii
instytucja medyczna
-
SAGES - Society of American Gastrointestinal and Endoscopic Surgeons
instytucja medyczna
-
High Impact
instytucja medyczna
-
Orthopaedic Academy
instytucja komercyjna
-
Postępy w chirurgii kolorektalnej - ogólnopolskie sympozjum
instytucja medyczna