Warsaw Live Endoscopy 2020

Warsaw Live Endoscopy 2020

Organizator: Centrum Onkologii Instytut Marii Skłodowskiej-Curie, Polska Fundacja Gastroenterologii
Miejsce: Online, PL
www: idź
Termin: od: 2020-10-02 do: 2020-10-03
Koszt: 300 - 500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 65

Szanowni Państwo,

Z wielką radością zapraszamy Was na czwarte warsztaty Warsaw Live Endoscopy 2020!

W tym roku spotkamy się 2 i 3 października w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym przy Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym.

Jesteśmy świadomi jak bardzo trudny jest dla nas wszystkich okres epidemii COVID-19. Niepewność dotycząca rozwoju obecnej sytuacji, ograniczenia możliwości podróżowania, zaangażowanie lekarzy i personelu medycznego w walkę z wirusem oraz perspektywa potencjalnej kolejnej fali zachorowań w drugiej połowie roku - to tylko niektóre z trudności, którym musimy stawić czoło.

Jesteśmy jednak zdecydowani podjąć to wyzwanie i dołożyć wszelkich starań, aby po raz kolejny zapewnić Państwu możliwość uczestniczenia w Warsaw Live Endoscopy 2020.

Nie rezygnujemy więc z organizacji warsztatów w tym roku. Poprzednie edycje pokazały, jak ważne jest dla nas to spotkanie oferujące możliwość edukacji, nawiązywania współpracy, wymiany naszych doświadczeń i opinii.

Ze względu na niepewny i niemożliwy do przewidzenia rozwój sytuacji, chcemy Państwa zapewnić, że jeśli organizacja warsztatów w Warszawie będzie w jakikolwiek sposób niosła za sobą podwyższone ryzyko epidemiologiczne, przeprowadzimy je online.

Wszyscy z nas w ostatnim czasie przekonaliśmy się, że łączenie się w „wirtualnym świecie” jest bezpieczną i wygodną alternatywą realnego spotkania. Jesteśmy pewni, że zarówno nasze doświadczenie oraz wsparcie międzynarodowych i krajowych ekspertów, którzy potwierdzili swoją obecność - zarówno osobistą, jeśli będzie to możliwe lub online – pozwoli nam zorganizować warsztaty.

W tym roku będziemy gościć ekspertów z Polski, Japonii, Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Indii oraz USA lub łączyć się z nimi za pośrednictwem Internetu. Jak zawsze edukacja w dziedzinie endoskopii przewodu pokarmowego jest naszym priorytetem. Chcemy nie tylko zaprezentować najnowsze osiągnięcia w naszej dziedzinie, ale także przedyskutować trudności napotykane w codziennej, rutynowej praktyce endoskopowej.

Skuteczna diagnostyka i leczenie endoskopowe to zasługa współpracy multidyscyplinarnego zespołu, dlatego aby umożliwć kompleksowy przekaz wiedzy, w naszych warsztatach uczestniczą eksperci licznych dziedzin wykraczających poza gastroenterologię.

Jesteśmy przekonani, że 2 i 3 października br. to dni, które warto zarezerwować w swoim kalendarzu na Warsaw Live Endoscopy. O wszelkich decyzjach dotyczących formy spotkania będziemy informować Państwa za pośrednictwem strony internetowej, newslettera oraz na Facebooku.

Dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Gastroenterologii (www.ptg-e.org.pl), Europejskiemu Towarzystwu Endoskopii Przewodu Pokarmowego (European Society of Gastrointestinal Endoscopy, www.esge.com) oraz Europejskiemu Towarzystwu Onkologii Przewodu Pokarmowego (European Society of Digestive Oncology, www.esdo.eu) za nieustanne wsparcie umożliwiające utrzymanie wysokiej jakości organizacji naszych warsztatów endoskopowych.

Do zobaczenia na WLE!

tagi: WLE endoskopia endoscopy live diagnostyka

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia