Werfen

Werfen

Adres
ul. Wolińska 4
03-699 Warszawa
Polska
Data powstania
2021-07-18
Strona www
Wyświetleń
484
Opis
Jesteśmy pionierami i twórcami innowacyjnych rozwiązań w zakresie badań IVD. Oferujemy wysokiej jakości systemy, odczynniki oraz specjalistyczne oprogramowania do obsługi laboratoriów i szpitali na całym świecie. Możemy pochwalić się zarówno bogatą historią w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań w ostatnich pięciu dekadach, jak również olbrzymim zaangażowaniem w przyszły rozwój. Nieustannie dążymy do tego, aby polepszać opiekę nad pacjentami, a tym samym z każdym kolejnym dniem poprawiać jakość ich życia.

Werfen został założony w 1966 r i stał się światowym liderem IVD dzięki postępowi badań naukowych oraz przyjętej strategii rozwoju, polegającej na nabywaniu nowych podmiotów. Od początku istnienia jesteśmy prywatną firmą, co pozwoliło nam przez długi czas skupić się na rozwoju i wzroście naszych inwestycji w badania (dział R&D) o 10% rocznie.

Nasze produkty wytwarzamy w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii oraz we Włoszech. W skład grupy wchodzą następujące firmy: Instrumentation Laboratory (IL), Inova Diagnostics, Biokit i Systelab. Jesteśmy WerfenLife.

Publikowane materiały