Kongres PTK 2011

Kongres PTK 2011

Adres
ul. Wystawowa 1
Hala Stulecia
51-618 Wrocław
Polska
Data powstania
2011-10-06
Strona www
Wyświetleń
2356
Opis
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejny, XV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Spotykamy się we Wrocławiu, mieście wielu zabytków i atrakcji, mieście o 200-letniej tradycji nauczania medycyny uniwersyteckiej. Podobnie jak samo miasto łączy tradycję z nowoczesnością, tak i nasz kongres odbędzie się we wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Hali Stulecia oraz nowo powstałym, nowoczesnym Centrum Kongresowym.

Jak co roku zajmiemy się prezentacją najnowszych osiągnięć w dziedzinie kardiologii, a sesjom wykładowym towarzyszyć będą liczne warsztaty szkoleniowe z udziałem specjalistów z kraju i zagranicy.

Jesteśmy przekonani, że udział wielu wybitnych autorytetów w dziedzinie kardiologii, nie tylko z Polski, ale również zagranicznych, zapewni Kongresowi najwyższą jakość oraz walory naukowe i edukacyjne.

Mamy nadzieję, że ciekawy program naukowy i atrakcje towarzyszące Kongresowi uczynią to spotkanie niezwykle wartościowym wydarzeniem, zarówno pod względem naukowym, jak i towarzyskim.

Prof. dr hab. med. Waldemar Banasiak
Prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Publikowane materiały