Pacjentka z napadowym migotaniem CHA2DS2-VASc-3, leczona przeciwkrzepliwie, ma dwie planowe operacje

Oceń:
N/A
dodano:
2 lata temu
wyświetleń:
582
specjalizacja:
Kardiologia

Opis materiału

Pani Prof. Maria Trusz-Gluza, sesja 3, cz. 1, konferencja Arythmix 2022. Przypominamy, że na naszym kanale upubliczniliśmy wykład Pani Profesor Marii Trusz-Gluzy:  Pacjentka z napadowym migotaniem leczona przeciwkrzepliwie ma zaplanowane dwie operacje.

Pani Profesor zasiada w komitecie Naukowym konferencji EKG I STYMULATOR. Na to wydarzenie przygotuje dla Państwa dwa wystąpienia:  Czy ten pacjent ma wskazania do wszczepienia stymulatora lub kardiowertera-defibrylatora serca - wytyczne ESC/PTK w praktyce. Burza elektryczna: zły sen pacjenta i lekarza dyżurnego.

Po kazdym z wykładów zaplanowano dyskusję, jeśli macie Państwo pytania dotyczące ww. zagadnień prosimy o ich przesyłanie na adres: [email protected]. Pani Profesor odniesie się do nich w jej trakcie.


 

tagi: kardiologia kardiolog migotanie przedsionków arytmia leczenie przeciwkrzepliwe Maria Trusz-Gluza napadowe migotanie kardiologia edukacja kardiologia przypadki medyczne stymulator wskazania wskazania do wszczepienia stymulatora karidowerter defibrylator

Inne filmy tego użytkownika

Podobne

pokaż więcej