Złamanie kości - ultradźwiękowy system leczenia

Złamanie kości - ultradźwiękowy system leczenia

Adres
Polska
Data powstania
2012-10-02
Strona www
Wyświetleń
5001
Opis
Exogen Ultrasound Bone Healing System jest to aparat wspomagający leczenie złamań za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Exogen to urządzenie do stosowania zewnętrznego w miejscu złamania przez 20 minut dziennie. W systemie Exogen została zastosowana technologia ultradmźwięków, przyspieszająca proces gojenia świeżych złamań oraz wspomagająca leczenie braku zrostu.

Leczenie aparatem Exogen przyspiesza gojenie złamań, umożliwiając Pacjentom szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej. Może być także stosowany po zabiegach wydłużania kończyn. W przeprowadzonych badaniach wykazano, że złamania, które goją się przez 5 miesięcy mogą zostać wyleczone o 2 miesiące szybciej przy zastosowaniu aparatu Exogen. Leczenie aparatem Exogen przynosi takie efekty również przy leczeniu tzw. braku zrostu. System Exogen przyspiesza procesy gojenia zachodzące w organiźmie na wszystkich etapach gojenia złamania.

Gwarancja efektów lub zwrot pieniędzy. Producentem urządzenia jest firma Smith & Nephew, światowy potentant w produkcji urządzeń medycznych.

Sprawdź: http://pl.exogen-intl.com/

Publikowane materiały