Endometrioza i wszystko co powinieneś o niej wiedzieć w ramach akcji Yellowomb

Oceń:
5
Ładowanie odtwarzacza... Odtwarzacz wymaga wtyczki Flash Player
dodano:
2 lata temu
wyświetleń:
838
specjalizacja:
Dla studentów

Opis materiału

Endometrioza dotyka co 10. kobietę w Polsce, co daje około 2 miliony chorych Polek. Czym jest endometrioza, jakie są jej objawy i możliwości leczenia? Wykład prowadzą:

Weronika Ogonowska- studentka 4 roku kierunku lekarskiego UO, przewodnicząca SKN „Ginekologii i Genetyki Onkologicznej” oraz SKN „HistON”

Agnieszka Siedlak- studentka 4 roku kierunku lekarskiego UO, członkini SKN Endokrynologii

Sebastian Lechowski - student 4 roku kierunku lekarskiego UO, członek koła chirurgicznego SKN Lancet oraz SKN Anestezjologii i Intensywnej Terapii

"Wspólnie uważamy, że świadomość endometriozy w naszym społeczeństwie jest dość niska, co przyczynia się do cierpienia wielu kobiet, dlatego chcemy rozpowszechniać wiedzę na jej temat.W związku z tym pragniemy zaprosić na nasz wykład wszystkie osoby potencjalnie zainteresowane tematem i profilaktyką tej niezwykle ciężkiej choroby. Wykład jest skierowany do osób w każdym wieku, niezależnie od płci czy wykształcenia."

Podczas naszego webinaru staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące endometriozy.

tagi: endometrioza endometrioza głęboka ifmsa poland Opole ginekologia onkologiczna ginekologia laparoskopowa webinar studenci medycyny

Inne filmy tego użytkownika

Podobne

pokaż więcej