XIII Ogólnopolski Kongres ,,Postępy w Chirurgii Kolorektalnej”

Organizator: AGORA Konferencje
Miejsce: Hotel Narvil, Serock, Polska
www: idź
Punkty edukacyjne: 16
Termin: od: 2024-04-11 do: 2024-04-13
Koszt: 250 - 900 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 354

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Z wielką radością zapraszam Państwa do udziału w XIII edycji Ogólnopolskiego Kongresu ,,Postępy w Chirurgii Kolorektalnej”, który odbędzie się, podobnie jak poprzednich latach, w hotelu Narvil w Serocku, w dniach 11-13 kwietnia 2024 roku.

Tegoroczny program naukowy składa się z 17 sesji naukowych i 9 warsztatów edukacyjnych, przygotowanych przez wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy. Ten inspirujący program oprócz ciekawych wykładów i warsztatów edukacyjnych zawiera dyskusje, debaty i sesje interdyscyplinarne. Planujemy także sesje wypełnione wykładami, które Państwo zgłosicie. Informacje dotyczące zgłaszania prac znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Z inicjatywy Sekcji Chirurgii Kolorektalnej Towarzystwa Chirurgów Polskich planujemy zorganizowanie dwóch sesji w ramach tzw. Colorectal Base Camp – Polska. Przygotowujemy także interaktywną wystawę medyczną z trenażerami laparoskopowymi i robotowymi oraz inne niespodzianki i atrakcje.

Podczas Kongresu odbędą się także posiedzenia zarządów PKKTN oraz Sekcji Chirurgii Kolorektalnej TChP.

Na stronie naszego Kongresu (www.chirurgiakolorektalna.pl) znajdą Państwo szczegóły związane z organizacją i programem kongresu. Zachęcamy do rezerwacji hotelu już teraz. Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym.

Do zobaczenia w Serocku!

ps. Prezentecja z poprzednich lat dostępne tu: https://medtube.pl/chirurgiakolorektalna

tagi: postępy w chirurgii kolorektalnej towarzystwo chirurgów polskich Colorectal Base Camp – Polska Sekcja Chirurgii Kolorektalnej TChP marek szczepkowski chirurgia kolorektalna serock serock 2024 chirurgia edukacja chirurgia przypadki chirurgia kolorektalna 2024 chirurgia eLearning chirurgia prezentacje proktologia konferencja chirurgia kolorektalna edukacja

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia