71. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

Organizator: Towarzystwo Chirurgów Polskich (TChP)
Miejsce: Narodowe Forum Muzyki, Wrocław , Polska
www: idź
Termin: od: 2023-09-20 do: 2023-09-23
Koszt: 200 - 1300 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 349

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo !!

Mam zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa na 71 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich, który odbędzie się w dniach 20-23 września 2023 roku.

Po czternastu latach Wrocław ponownie jest gospodarzem tego najważniejszego wydarzenia w polskiej chirurgii.

Wrocław to jeden z najnowocześniejszych ośrodków akademickich w Polsce, z wieloma uczelniami i instytucjami szkolnictwa wyższego. Uniwersytet Medyczny zajmuje tu szczególne miejsce, będąc jedyną uczelnią we Wrocławiu nauczającą medycynę.

Chciałbym, aby do Wrocławia na Kongres przyjechała jak największa liczba chirurgów i aby miasto w tym czasie było stolicą polskiej chirurgii.

Tematyka Kongresu będzie obejmowała zagadnienia z chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii jamy brzusznej.

Jestem przekonany, że liczne sesje naukowe, wyśmienici wykładowcy z kraju i zagranicy pozwolą na wzbogacenie naszej wiedzy, a pobyt w pięknym Wrocławiu dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie Państwa zapraszam do Wrocławia.

prof. dr hab. Wojciech Kielan

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
71 Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich

tagi: 71 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich towarzystwo chirurgów polskich tchp chirurgia ogólna konferencja Wrocław konferencja chirurgiczna 2023 prof. dr hab. Wojciech Kielan

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia