Piąta edycja Akademii Flebologii 2023 (Seminarium II)

Organizator: Akademia Flebologii
Miejsce: Szpital Eskulap, Bydgoszcz, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-09-08 do: 2023-09-10
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 453

Szanowni Państwo,
Drogie koleżanki i koledzy

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w AKADEMII FLEBOLOGII, pierwszym w Polsce masterze w dziedzinie flebologii.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa zainteresowanie przygotowanym programem, który spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem uczestników poprzedniego kursu.

Dynamiczny rozwój flebologii, zarówno w sferze teoretycznej jak i praktycznej motywuje nas do ciągłego udoskonalania i podwyższania umiejętności zawodowych. Wraz z nowymi wyzwaniami i stałym dążeniem do pogłębiania i rozpowszechniania wiedzy specjalistycznej oddajemy do Państwa dyspozycji AKADEMIĘ FLEBOLOGII.

Celem powstania AKADEMII FLEBOLOGII jest szkolenie lekarzy zainteresowanych nowoczesnym podejściem do diagnostyki i leczenia chorób żył.

Program Akademii Flebologii zawiera zagadnienia, z którymi mamy do czynienia w naszej codziennej praktyce flebologicznej. Składa się on z 3 bloków tematycznych, obejmujących zagadnienia flebologiczne oraz warsztatów praktycznych odbywanych w wybranych klinikach zajmujących się flebologią. Warsztaty dotyczą skleroterapii, badania dopplerowskiego, chirurgii żył, technik wewnątrzżylnych termicznych i nietermicznych, leczenia owrzodzeń i kompresoterapii.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami i zapisywanie się przez stronę internetową AKADEMII FLEBOLOGII: www.vascedu.eu

tagi: Piąta edycja Akademii Flebologii 2023 Akademia Flebologii 2023 Bydgoszcz Vascular Education eminaria Akademii Flebologii 2023 Akademia Flebologii Semiarium II

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia