XII Ogólnopolski Kongres ,,Postępy w chirurgii kolorektalnej”

Organizator: Agora
Miejsce: Hotel Narvil, Serock, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-04-20 do: 2023-04-22
Koszt: 300 - 700 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 870

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną radością zapraszam Państwa do udziału w XII już edycji Ogólnopolskiego Kongresu ,,Postępy w Chirurgii Kolorektalnej”, który odbędzie się jak poprzednich latach w hotelu Narvil Serocku, w tym roku w dniach 20 - 22 kwietnia.

Przygotowaliśmy inspirujący program naukowy którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi ekspertami z kraju i zagranicy, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych, sesje interdyscyplinarne, dyskusje okrągłego stołu, warsztaty edukacyjne dla rezydentów i specjalistów i inne naukowe atrakcje. Zorganizowaliśmy 13. sesji naukowych, 7. warsztatów edukacyjnych oraz 3. warsztaty specjalne. W tym roku wprowadzamy cykl wykładów specjalnych a wykład inauguracyjny pt „Wizerunek chirurga we współczesnych mediach” – myślę, że wzbudzi Państwa szczególne zainteresowanie. Przygotowujemy także wystawę medyczną z licznymi niespodziankami.

Podczas Kongresu odbędą się także posiedzenia zarządów Polskiego Klubu Koloproktologii Towarzystwa Naukowego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Na stronie naszego Kongresu (www.chirurgiakolorektalna.pl) znajdziecie Państwo program naukowy. Poprzez stronę także jest możliwość rezerwacji hotelu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym. Prosimy o zarezerwowanie terminu w kalendarzu.

Do zobaczenia w dniach 20 - 22 kwietnia 2023 r. Serocku.

tagi: Agora postępy w chirurgii kolorektalnej towarzystwo chirurgów polskich Postępy w Chirurgii Kolorektalnej Serock

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia