XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

Organizator: Czelej sp. z o.o.
Miejsce: Radisson Hotel & Suites, Chmielna 10/25, 80-748 Gdańsk, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-09-01 do: 2022-09-03
Koszt: 50 - 900 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 538

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,
Szanowni Państwo

Zbliża się czas kolejnego, najważniejszego dla środowiska polskich chirurgów onkologów wydarzenia - XXVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Tym razem spotkamy się 1-3 września 2022 roku w Gdańsku.

Podczas sesji plenarnych, warsztatów i szkoleń doskonalących będziemy dyskutowali o najnowszych osiągnięciach i najlepszych praktykach we wszystkich dziedzinach chirurgii onkologicznej. Nasze spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy oraz rozmów z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi. Jak co roku, naszemu Zjazdowi towarzyszyć będzie XXXIX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa PTChO.

Zachęcamy Państwa do czynnego współtworzenia Zjazdu poprzez przesyłanie streszczeń swoich badań i wyników prac. Najlepsze z nich zostaną zaprezentowane w trakcie sesji ustnych i sesji plakatowej.

Zjazd w Gdańsku zwróci w sposób szczególny uwagę na problem leczenia skojarzonego najczęstszych nowotworów, w tym na aspekty leczenia zależne od stopnia zaawansowania choroby. Tematy te będą się wyraźnie przekładać na codzienną praktykę kliniczną w Państwa pracy.

Dla uczestników dostępny będzie również dodatkowy program spędzania czasu po wykładach. Wydarzenia te będą doskonałym urozmaiceniem pobytu w Gdańsku i wspaniałą okazją do spotkań towarzyskich zarówno w kameralnym, jak i w szerszym gronie.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w Gdańsku!

tagi: XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkol polskie towarzystwo chirurgii onkologicznej ptcho Czelej sp. z o.o.

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia