Letnia Szkoła Umiejętności Praktycznych

Organizator: RÉSONNEZ®
Miejsce: Andersia Tower, plac Andersa 3, 60-101 Poznań, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-07-06 do: 2022-07-10
Koszt: 429 - 649 ZŁ
Wyświetleń: 279

Letnia Szkoła Umiejętności Praktycznych! W te wakacje nie tylko pogłębisz i ugruntujesz wiedzę niezbędną początkującemu medykowi, ale także poznasz wyjątkowych studentów z całej Polski, którzy tak jak Ty, spędzają czas w wartościowy sposób.

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków medycznych, którzy chcą czuć się pewniej w diagnozowaniu i leczeniu najczęściej spotykanych chorób, samodzielnym wykonywaniu USG, szyciu chirurgicznym, a przede wszystkim – spędzić czas w sposób wartościowy!

Co wchodzi w skład biletu?

Bilet na wydarzenie to bilet na: wykłady i warsztaty z RTG, TK, MR, USG oraz AI, wykłady i warsztaty obejmujące zagadnienia z zakresu EKG oraz okazja do wzięcia udziału w wybranych 3 wydarzeniach w formie fakultetów organizowanych przez RÉSONNEZ z takich tematów jak: sztuczna inteligencja, podstawy marketingu, podstawy interpretacji RTG klatki piersiowej, podstawy interpretacji złamań na zdjęciach RTG – quiz jaka to melodia, czy nawet(!) warsztaty szycia chirurgicznego!

Data wydarzenia: 6 – 10 lipca 2022

tagi: RÉSONNEZ Weekend Profesorski Ogólnopolska Konferencja Młodych Radiologów Poznańska Szkoła Radiologii SIRC2022 Letnia Szkoła Umiejetności Praktycznych letnia szkoła EKG wydarzenie dla studentów

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia