XII Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

Organizator: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej i Biuro Kongresów Skolamed
Miejsce: Lubelskie Centrum Konferencyjne, Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin, 20-029 Lublin, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-09-15 do: 2022-09-17
Koszt: 500 - 1600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 387

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w XII Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, który zaplanowany jest w dniach 15-17 września 2022 r. w Lublinie.

Pozytywne doświadczenie zeszłorocznej konferencji hybrydowej pozwala nam mieć nadzieję, że w tym roku spotkamy się osobiście w większym gronie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Grottgera 2, 20-029 Lublin).

Tradycyjnie zapewniamy bogaty program naukowy obejmujący wszystkie ważne tematy dla naszego środowiska i pokrewnych specjalizacji. Najnowsze doniesienia zaprezentują uznani krajowi eksperci. Mamy również nadzieję, że uda nam się zrealizować wspólne sesje z kolegami z European Society for Vascular Surgery. Podczas Walnego Zgromadzenia członkowie PTChN wybiorą Prezesa-Elekta i nowy Zarząd.

Liczymy, że przygotowany przez nas program zaspokoi oczekiwania lekarzy zajmujących się chirurgią naczyniową i będzie się cieszyć dużą popularnością.

W imieniu własnym i Zarządu serdecznie zapraszam do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Prof. Tomasz Zubilewicz - Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

tagi: chirurgia naczyniowa angiologia flebologia ptchn XII Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyn Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej European Society for Vascular Surgery

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia