VII Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia Karpacz

Organizator: Stowarzyszenia Menedżerów Ochrony Zdrowia (STOMOZ)
Miejsce: Hotel **** Sandra SPA, ul. Obrońców Pokoju 3, 58-540 Karpacz, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-03-03 do: 2022-03-04
Koszt: 1850 - 2499 ZŁ
Wyświetleń: 93

Szanowni Państwo,

Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce licząc od 2016 roku, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2022 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia Innova Med Management - Zarządzanie w dobie pandemii.

V oraz VI edycja cyklu, która odbywała się pod tematem przewodnim "Zarządzanie w dobie Pandemii" zyskała bardzo duże uznanie wśród uczestników tj. dyr. szpitali i kadry zarządzającej prywatnymi placówkami medycznym. Dodatkowo uczestnicy wskazywali jako bardzo dużą korzyść samą formułę tj. II dniowy integracyjno - edukacyjny charakter, obejmujący II noclegi, uroczystą część wieczorną oraz pełne wyżywienie w trakcie pobytu.

Wyjątkowa II dniowa formuła, realizowana od 2021 (a ogólnie od 2016r) roku z częścią wieczorną, warsztatami praktycznymi oraz integracyjnym charakterem sprawa, że jest jedna z najciekawszych konferencji w Polsce, wspierana przez liczne stowarzyszenia, federacje i instytucje, związane z branżą medyczną.

Udział w cyklu to m.in.:
- Najwyższej jakości kadra merytoryczna
- Połączenie teorii z praktyką + przykłady na bazie placówek medycznych
- Dostęp do Innowacji w obszarze Ochrony Zdrowia
- Edukacyjno wypoczynkowy charakter
- Nocleg, lunch oraz uroczysta część wieczorna
- Materiały edukacyjne dla uczestników

tagi: Stowarzyszenia Menedżerów Ochrony Zdrowia STOMOZ VII Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochr Innova Med Management

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia