IX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa

Organizator: Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa
Miejsce: Hotel DeSilva Opole, Opole, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-11-24 do: 2022-11-26
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 1276

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

W 2022 roku planujemy organizację IX Zjazdu Krajowego PTChK - odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2022 w Opolu.

To będzie pierwszy z cyklu naszych zjazdów organizowanych po zmianach w Statucie, zmieniających regułę ze zjazdów co drugi rok na zjazdy coroczne, krajowe, ale organizowane kolejno przez poszczególne Oddziały naszego Towarzystwa.

Nowa formuła, a więc nowe otwarcie i nowy pomysł na to, jak takie coroczne spotkanie ma wyglądać.

Tym razem, jako nowy Prezydent naszego Towarzystwa, pochodzący z Opola, mam honor i zaszczyt zaproponować Wam wizytę w moim mieście - Stolicy Polskiej Piosenki. To miasto na pewno Was nie rozczaruje - ma swoisty czar właściwy historycznym miejscom z tradycjami kultury, specyficznych regionalnych tradycji, smaków, zapachów, zwyczajów… postaram się byście tego wszystkiego zaznali, odwiedzimy słynną Filharmonię, Muzeum Piosenki, pobawimy się przy znakomitej muzyce…., drodze do austriackich kurortów narciarskich, które co roku otwierają na nowy sezon zimowy właśnie o tej porze roku, pod koniec listopada…od nas to zaledwie siedem godzin jazdy samochodem.

Podczas naszego spotkania zajmiemy się "Technikami Operacyjnymi” - zarówno w aspekcie recept na sukces, jak i wiwisekcji porażek. Ta nowatorska - moja własna autorska formuła pozwoli na drapieżne dyskusje i na pewno nie rozczaruje nikogo, kto z chirurgii kręgosłupa czerpie nie tylko sposób na zarabianie na życie, ale także taką trochę wyuzdaną radość z tego życia, po prostu przyjemność.

Jest w tym zresztą coś niezwykłego, że istnieje towarzystwo naukowe, którego członkowie spotykają się nie tylko z zawodowego obowiązku, ale dlatego, ze się lubią, przyjaźnią - po prostu dobrze w swoim towarzystwie czują.

Zapraszamy do Opola!

tagi: IX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii K Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa zjazd ptchk techniki chirurgiczne 25-lecie Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego ptchk 2022 chirurgia konferencje chirurgia kręgosłupa szkolenia

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia