XVII Forum Rynku Zdrowia

XVII Forum Rynku Zdrowia

Organizator: Grupa PTWP
Miejsce: Hohotel Sheraton, Warszawa, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-10-18 do: 2021-10-19
Koszt: Udział bezpłatny
Program: zobacz
Wyświetleń: 85

Termin tegorocznej edycji wydarzenia po raz kolejny stwarza wyjątkową okazję do dyskusji o rozwiązaniach mających prowadzić do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej, także w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od wielu miesięcy.

XVII Forum Rynku Zdrowia już tradycyjnie odbędzie się w warszawskim hotelu Sheraton. Z myślą o komforcie debaty sesje zorganizowane zostaną w sposób stacjonarny, z zachowaniem wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym.

Trwają prace nad programem tegorocznego Forum. Jego finalny kształt będzie modyfikowany w oparciu o konsultacje z różnymi środowiskami związanymi z szeroko rozumianą ochroną zdrowia w naszym kraju. W agendzie nie zabraknie kluczowych zagadnień dla polskiej ochrony zdrowia, w tym dotyczących: strategii jej rozwoju w najbliższych latach; dostępności świadczeń; nowych technologii i cyfryzacji sektora medycznego; zarządzania placówkami; postępów w terapii wybranych jednostek chorobowych.

Do wielowątkowej dyskusji w ramach Forum Rynku Zdrowia od kilkunastu lat zapraszamy wszystkich zainteresowanych obecnym stanem oraz przyszłością systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Ta organizowana od 2005 r. jesienna konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Transmisje i retransmisje debat dostępne będą na stronie wydarzenia. Relacje oraz wnioski z sesji zamieszczać będziemy także w portalu rynekzdrowia.pl i magazynie Rynek Zdrowia. Tematyka poruszana na Forum Rynku Zdrowia stanowi kanwę kolejnych opiniotwórczych publikacji i dyskusji o rekomendowanych rozwiązaniach w polskim systemie opieki zdrowotnej.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny – coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia.

Ufamy, że założenia programowe XVII Forum Rynku Zdrowia są dla Państwa interesujące i spotkamy się w październiku w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

Paulina Gumowska
redaktor naczelna portalu Rynek Zdrowia
i Sektora Zdrowie Grupy PTWP

Wojciech Kuśpik
prezes Grupy PTWP
inicjator Forum Rynku Zdrowia

Wojciech Kuta
redaktor naczelny magazynu Rynek Zdrowia

tagi: XVII Forum Rynku Zdrowia Grupa PTWP

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia