Liczymy się - ogólnopolskie badanie kobiet w chirurgii

Liczymy się - ogólnopolskie badanie kobiet w chirurgii

Organizator: Fundacja Kobiety w Chirurgii
Miejsce: Wydarzenie wirtualne, PL
www: idź
Termin: od: 2021-06-08 do: 2021-06-30
Koszt: Nie określono
Wyświetleń: 133

Fundacja Kobiety w Chirurgii powstała by inspirować do rozwoju oraz zapewniać wszechstronne wsparcie dla lekarek, pielęgniarek i położnych pracujących w specjalizacjach zabiegowych. Jesteśmy kobietami, matkami, lekarkami, pielęgniarkami, położnymi. Kochamy swoją pracę. Chcemy, żeby nasza pasja mogła się rozwijać w profesjonalnym, sprzyjającym i wspierającym środowisku.

Liczymy się jako pracownice, członkinie zespołów i ich liderki. Liczymy się jako lekarki, pielęgniarki i naukowczynie. Liczymy się jako ludzie, partnerki, matki i przyjaciółki. Liczymy się w każdej z naszych życiowych ról. Liczymy się dla siebie nawzajem i liczymy się dla samych siebie.

Dołącz do akcji Liczymy się! – wypełnij krótką ankietę dotyczącą Twojego miejsca pracy, sytuacji rodzinnej oraz wsparcia jakiego potrzebujesz. Wszystko zajmie nie więcej niż 7 minut. Dzięki Tobie zgromadzimy ważne dane dotyczące kobiet w chirurgii w Polsce. Wyniki ankiet będą anonimowe, wykorzystamy je aby docierać z naszymi projektami, kursami i wsparciem do każdego miejsca, w którym nas potrzebujecie. Przeliczymy nasze szeregi, zaplanujemy działania skrojone pod Wasze potrzeby i pokażemy, że Kobiety w Chirurgii nie są incydentalnym zjawiskiem, a dużą i liczącą się grupą zawodową.

tagi: Liczymysię Fundacja Kobiety w Chirurgii Ogólnopolskie badanie kobiet w chirurgii

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia