24. Warszawskie Spotkania Gastroenterologiczne - e-xtraWSG

24. Warszawskie Spotkania Gastroenterologiczne - e-xtraWSG

Organizator: Polska Fundacja Gastroenterologii
Miejsce: Online, PL
www: idź
Termin: od: 2021-06-12 do: 2021-06-12
Koszt: Udział bezpłatny
Program: zobacz
Wyświetleń: 88

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 24-tych Warszawskich Spotkaniach 
Gastroenterologicznych, które odbędą się 12 czerwca 2021 roku. Bardzo ubolewamy, że już drugi rok z rzędu nie możemy spotkać się na tradycyjnej konferencji. Pomimo tej niedogodności bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mamy możliwość i zaszczyt organizować to wydarzenie, wzorem minionego roku w formie on-line.

Zeszłoroczne e_xtra_WSG spotkały się z bardzo dobrym odbiorem z Państwa strony, byliście Państwo obecni bardzo licznie i aktywnie. Dokładamy starań by tegoroczny program, forma konferencji też okazały się atrakcyjne. Wykłady i dyskusje będą transmitowane z profesjonalnego studia. Bardzo dobrze sprawdziła się formuła minisympozjów, w dalszym ciągu promować będziemy młodych wykładowców. Ponownie stworzymy Państwu możliwość wzięcia czynnego udziału w wymianie poglądów i zadawania pytań za pomocą czatu. Po konferencji oddamy do Państwa dyspozycji platformę konferencyjną z możliwością odtworzenia wykładów i dyskusji, opublikujemy odpowiedzi na pytania do wykładowców i ekspertów, na które nie zabraknie czasu w trakcie wydarzenia.

Cieszymy się, że do wygłoszenia wykładów przyjęli zaproszenie znani i szanowani Wykładowcy, niektórych z nich będziemy mieli okazję gościć po raz pierwszy.

Nasza platforma konferencyjna daje możliwość zapoznania się z materiałami informacyjnymi naszych Partnerów z przemysłu farmaceutycznego i firm sprzętowych.
Liczymy na udział nie tylko lekarzy gastroenterologów ale także lekarzy innych specjalności. Mamy także nadzieję na udział pielęgniarek oraz studentów medycyny.

Uczestnictwo po zarejestrowaniu się – JEST BEZPŁATNE!!!

Bardzo dziękujemy naszym Sponsorom, dzięki którym możemy nie obciążać Państwa finansowo za udział w wydarzeniu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję na spotkanie z Państwem w czerwcu. Liczymy, że wspólnie stworzymy przyjazne w odbiorze i wartościowe merytorycznie wydarzenie,

Do zobaczenia

tagi: gastroenterologia wsgastro warszawa

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia