X Ogólnopolski Kongres ,,Postępy w chirurgii kolorektalnej”

X Ogólnopolski Kongres ,,Postępy w chirurgii kolorektalnej”

Organizator: Agora
Miejsce: Hotel Narvil, Serock, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-10-06 do: 2021-10-09
Koszt: 250 - 600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 776

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną przyjemnością i pełen nadziei zapraszam Państwa do udziału w X Jubileuszowym Kongresie ,,Postępy w chirurgii kolorektalnej”, który odbędzie się jak w poprzednich latach w Serocku w dniach 6-9 października 2021 r.

Przygotowujemy nowatorski, inspirujący program naukowy, którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi ekspertami z kraju i zagranicy, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych, powikłania w chirurgii, sesje interdyscyplinarne, transmisje operacji on-line, warsztaty edukacyjne dla rezydentów i specjalistów (m. in. TEM, terapia podciśnieniowa, warsztaty MRI, TRUS, proktologia praktyczna, warsztaty laparoskopowe), sesja prawnicza, sesje organizowanie przez młodych chirurgów i wiele innych niespodzianek.

Zwyczajem lat ubiegłych, a także ze względu na Jubileusz zaproszenie na Kongres przyjęli nasi Przyjaciele z pokrewnych dziedzin, z którymi współpracujemy na co dzień. Ich aktywny udział w sesjach, panelach dyskusyjnych i warsztatach edukacyjnych daje możliwość nowoczesnego, interdyscyplinarnego podejścia do wielu problemów klinicznych, a także mam nadzieję, że będzie inspiracją w wyznaczaniu nowych trendów w chirurgii kolorektalnej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym. Prosimy o zarezerwowanie terminu w kalendarzu.

Do zobaczenia w dniach 6-9 października 2021r. Serocku.
Prof. Marek Szczepkowski

tagi: X Ogólnopolski Kongres chirurgia kolorektalna Postępy w chirurgii kolorektalnej” marek szczepkowski serock 2021 konferencje chirurgia szkolenie chirurgów konferencja medyczna chirurgia kongres chirurgia e-learning

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia