IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

Organizator: Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTA)
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, Wrocław, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-10-14 do: 2021-10-16
Koszt: 150 - 1200 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 322

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Artroskopowego chcielibyśmy Was gorąco zachęcić do wzięcia udziału w IV Zjeździe naszego towarzystwa. Spotkanie odbędzie się w dniach 14-16 października 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.
Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTA) zostało założone w 2015 roku i jest największą w Polsce organizacją skupiającą osoby zainteresowane technikami leczenia artroskopowego i małoinwazyjnego zachowującego stawy. Nasz poprzedni Kongres był jednym z najważniejszych kongresów ortopedycznych w 2019 roku i zgromadził blisko 1000 uczestników z Polski i zagranicy.
Nasze działania zostały uhonorowane w 2018 roku nagrodą ESSKA dla najlepszego Towarzystwa Artroskopowego w Europie.
W ramach kongresu planujemy udział wielu wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy. Liczymy bardzo na zaangażowanie wszystkich członków oraz sympatyków PTA. Zachęcamy Was do nadsyłania prac związanych z artroskopią i leczeniem schorzeń narządu ruchu.
Jak zawsze zapewnimy Państwu wykłady na najwyższym światowym poziomie dotyczące zarówno klasycznych jak też innowacyjnych zagadnień artroskopii. Przygotowaliśmy dla Was cykl praktycznych prezentacji dotyczących standardowych procedur i technik chirurgicznych. Szczególnie polecamy je młodym kolegom stawiającym pierwsze kroki na polu artroskopii.
Cieszymy się bardzo na zaangażowanie w najbliższy Kongres środowisk fizjoterapeutycznych i pielęgniarskich. To dla Nas bardzo ważne, abyśmy dyskutowali o problemach współczesnej Ortopedii w jak najszerszym gronie.
Wrocław to nie tylko jedno z najważniejszych miejsc na ortopedycznej mapie Polski, ale także ważny ośrodek przemysłowy, akademicki i kulturalny. Jesteśmy pewni, że Komitet Organizacyjny nie tylko zadba o perfekcyjną organizację kongresu, ale także sprawi, iż długo i mile będziemy wspominać chwile spędzone we Wrocławiu.

Do zobaczenia,

Konrad Malinowski
Prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

Maciej Kentel
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

tagi: atroskopia Polskie Towarzystwo Artroskopowe PTA Stawy ortopedia

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia