IX Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

IX Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

Organizator: Prof. Marek Szczepkowski
Miejsce: Hotel Narvil, ul. Miłosza 14 A, Serock, PL
www: idź
Punkty edukacyjne: tak
Termin: od: 2020-09-07 do: 2020-09-09
Koszt: 450 - 600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 301

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Termin naszej konferencji musiał ulec zmianie. Powód wszyscy znamy. Teraz spotkamy się wczesną jesienią.
Miło mi ponownie wszystkich Państwa zaprosić do udziału w IX Ogólnopolskim Sympozjum „Postępy w Chirurgii Kolorektalnej”, które odbędzie się w dniach 7 – 9 września 2020 r. w Hotelu Narvil****, w Serocku.
Przygotowujemy nowatorski, inspirujący program naukowy którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi ekspertami, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych, powikłania w chirurgii, sesje interdyscyplinarne, transmisje operacji on-line, warsztaty edukacyjne dla rezydentów i specjalistów (m. in. TEM, terapia podciśnieniowa, warsztaty MRI, TRUS, proktologia praktyczna, warsztaty laparoskopowe), sesja prawnicza, sesje organizowanie przez młodych chirurgów i wiele innych.
Udział w tym bardzo ważnym wydarzeniu naukowym zapowiedziało już kilkudziesięciu ekspertów z Polski a także liczni eksperci z zagranicy (m. in. z USA, Singapuru, Austrii, Francji, Włoch, Belgii, Niemiec, Rosji, Litwy, Serbii).
Zwyczajem lat ubiegłych nasze zaproszenie przyjęli nasi Przyjaciele z pokrewnych dziedzin zabiegowych jak i niezabiegowych. Ich udział daje możliwość nowoczesnego, interdyscyplinarnego podejścia do wielu problemów klinicznych a także będzie inspiracją do podejmowania prób wyznaczania nowych trendów w chirurgii kolorektalnej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym i prosimy o zarezerwowanie terminu w kalendarzu.
Do zobaczenia w dniach 7 – 9 września 2020 w Serocku.

tagi: Serock chirurgia kolorektalna sympozjum

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia