I Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Amputacje – wyzwania i rzeczywistość XXI wieku”

I Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Amputacje – wyzwania i rzeczywistość XXI wieku”

Organizator: CENTRUM REHABILITACJI "ZNOWU W BIEGU"
Miejsce: Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II , ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków, PL
www: idź
Termin: od: 2019-10-24 do: 2019-10-24
Koszt: 150 - 200 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 154

Holistyczne postrzeganie potrzeb osób, które przebyły amputacje jest zadaniem całego zespołu zawodów medycznych. Wyzwanie stanowi zarówno profilaktyka chorób naczyniowych, rehabilitacja po odjęciu kończyny jak i proces tworzenia odpowiedniej protezy. Fizjoterapeuci, lekarze specjaliści, pielęgniarki, protetycy, terapeuci zajęciowi, psycholodzy doskonalą swoją wiedzę, umiejętności i warsztat pracy, aby szukać nowych i doskonalszych form działania. Wszystko po to, aby w rzeczywistości XXI wieku, gdzie wciąż dokonuje się zbyt dużo amputacji, podjąć wyzwanie poprawy jakości życia pacjentów.
Żywimy nadzieję, że to pierwsze spotkanie stanie się okazją do wymiany doświadczeń, opinii i pomysłów na dalszy rozwój naukowy i praktyczny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Krakowa, gdzie rozpoczniemy tradycję spotkań dotyczących tematu amputacji.

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia