Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej „Gastroenterologia w praktyce zawodowej farmaceuty”

Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej „Gastroenterologia w praktyce zawodowej farmaceuty”

Organizator: Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji
Miejsce: Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Lublin, PL
www: idź
Termin: od: 2019-03-29 do: 2019-03-31
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 48

W dniach 29-31 marca 2019 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej „Gastroenterologia w praktyce zawodowej farmaceuty” połączony z Ogólnopolską Konferencją Naukową „Bezpieczna farmakoterapia schorzeń układu pokarmowego”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Konkurs Receptury Aptecznej.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji (PTSF). Jest to największa i niezależna organizacja pozarządowa zrzeszającą młodych farmaceutów oraz studentów farmacji z Wydziałów Farmaceutycznych w: Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.
Celem Konkursu oraz Konferencji jest propagowanie idei opieki farmaceutycznej w Polsce, której głównym założeniem jest zapewnienie bezpieczeństwa farmakoterapii, podnosząc tym samym jakość życia pacjentów. Nasze coroczne wydarzenie jest niezwykle istotne, gdyż za jego pośrednictwem możemy rozwijać kompetencje setek przyszłych farmaceutów z zakresu w.w. opieki farmaceutycznej.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragniemy zaprosić WSZYSTKICH chętnych i zainteresowanych opieką farmaceutyczną do udziału w Konferencji oraz do czynnego udziału w Ogólnopolskim Konkursie Opieki Farmaceutycznej oraz Ogólnopolskim Konkursie Receptury Aptecznej.
Do zobaczenia w Lublinie!

Najbliższe wydarzenia