XVI Lubelskie Dni Urologiczne. Uroonkologia 2019

XVI Lubelskie Dni Urologiczne. Uroonkologia 2019

Organizator: Katedra i Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej UM w Lublinie
Miejsce: Hotel Berberys***, ul. Szkolna 29 , 24-120 Kazimierz Dolny nad Wisłą, PL
www: idź
Termin: od: 2019-05-31 do: 2019-06-02
Koszt: 800 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 905

Szanowni Państwo,

już po raz szesnasty mamy zaszczyt gościć Państwa na organizowanych przez Zespół Katedry i Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Lubelskich Dniach Urologicznych.

Mamy nadzieję, że to cykliczne spotkanie, w natłoku wielu zjazdów i konferencji, wpisało się na trwałe w kalendarz wiosennych wydarzeń naukowych, które warte są Państwa obecności.

Po raz kolejny jest nam niezmiernie miło gościć Was w niepowtarzalnej wiosennej scenerii Kazimierza Dolnego. Mamy nadzieję, ze miejsce to dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi i walorom turystycznym ponownie sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. W pierwszym dniu Konferencji już tradycyjnie będziemy mogli się zapoznać z pracami i dokonaniami kolegów zrzeszonych w Lubelskim Oddziale PTU. W drugim dniu XVI Lubelskich Dni Urologicznych tematami prac będzie jak zawsze szeroko rozumiana uroonkologia.

Życzymy owocnych obrad w czasie Konferencji oraz spędzenia niezapomnianych chwil w przepięknym wiosennym otoczeniu Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bar

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia