VIII Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

VIII Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

Organizator: Klinika Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Onkologicznej, Szpital Bielański, AGORA Konferencje
Miejsce: Hotel Narvil Conference & Spa, Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock, PL
www: idź
Termin: od: 2019-04-04 do: 2019-04-06
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 758

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną radością pragnę zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej", które odbędzie się, jak w poprzednich latach, w Serocku, w dniach 4-6 kwietnia 2019r. Przygotowujemy bardzo atrakcyjny i bogaty program naukowy. Udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu zapowiedziało kilkudziesięciu ekspertów z Polski, a także Goście z zagranicy, z takich dziedzin jak chirurgia kolorektalna, ogólna, gastroenterologia, onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, ginekologia, seksuologia, urologia, patomorfologia, radioterapia, chemioterapia i diagnostyka obrazowa. W Kongresie wezmą udział także eksperci z takich dziedzin jak prawo medyczne czy organizacja ochrony zdrowia.

Bardzo wysoka frekwencja VII edycji Sympozjum przerosła nasze oczekiwania, za co ogromnie Państwu dziękujemy. Przyszłoroczny Kongres traktujemy jako ogromne wyzwanie i zobowiązujemy się, że dołożymy wszelkich starań, aby zorganizowane w pięknym otoczeniu Hotelu Narvil, pozostało w Państwa sercach i życzliwej pamięci na wiele lat.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym, tak ważnym dla środowiska chirurgicznego, wydarzeniu naukowym i prosimy o zarezerwowanie terminu w przyszłorocznym kalendarzu.

Do zobaczenia w Serocku.

Prof. Marek Szczepkowski
Przewodniczący
Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Sympozjum

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia