I Konferencja Praktyka Ginekologa Onkologa - "Rzadkie nowotwory macicy"

I Konferencja Praktyka Ginekologa Onkologa - "Rzadkie nowotwory macicy"

Organizator: Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej
Miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Terebelska 57-65, 21-500 Biała Podlaska, PL
www: idź
Termin: od: 2018-12-06 do: 2018-12-07
Koszt: 50 - 500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 544

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,
Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do udziału w I Konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa z tematem przewodnim "Rzadkie nowotwory macicy" która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2018 w Białej Podlaskiej.

Ginekologia onkologiczna to dziedzina która w ostatnich latach rozwija się wyjątkowo szybko i prężnie. Wprowadzamy nowe techniki operowania naszych pacjentek i nowe leki. Leczenie częstych nowotworów narządu płciowego opieramy na wynikach badań randomizowanych i rekomendacjach towarzystw naukowych. Brakuje jednak zaleceń do diagnostyki i leczenia nowotworów rzadkich.

Mając na uwadze najnowsze doniesienia naukowe i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom w codziennej pracy, opracowaliśmy program Konferencji tak, aby mogli Państwo zapoznać się zarówno z najnowszymi doniesieniami z zakresu badań klinicznych oraz molekularnych jak i z najbardziej aktualnymi standardami diagnozowania i leczenia nowotworów rzadkich. Tematy zostały opracowane i będą przedstawione przez uznane autorytety w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

Szeroka gama ważnych problemów będzie przedstawiona w formie warsztatów.

Serdecznie zapraszam do udziału szczególnie młodych adeptów ginekologii onkologicznej.

Mam nadzieję, że zaproponowany program będzie dla Państwa interesujący i pomocny w codziennej pracy. Będę zaszczycony goszcząc Państwa w dniach 6-7 grudnia 201 roku w Białej Podlaskiej na w I Konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa - "Rzadkie nowotwory macicy".

Serdecznie zapraszam
Prof. dr hab. Jan Kotarski

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia