VIII Konferencja Naukowa "Rak odbytnicy"

VIII Konferencja Naukowa "Rak odbytnicy"

Organizator: Katedra i Klinika Chirurgii Onkologicznej CM UMK
Miejsce: Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu (PARiS) przy Centrum Onkologii w Bydgoszczy , Romanowskiej 2 , 85-796 Bydgoszcz, PL
www: idź
Termin: od: 2018-10-26 do: 2018-10-27
Koszt: 150 - 700 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 457

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Wielki to dla mnie zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do Bydgoszczy, na VIII Konferencję Naukową "Rak Odbytnicy - czego jeszcze nie wiemy?" połączoną z II Konferencją "Innowacyjność w technikach leczenia onkologicznego".
Tradycyjnie, jak podczas ostatnich spotkań, w programie planujemy sesję prac oryginalnych, wykłady oraz debaty i dyskusje dotyczące diagnostyki i leczenia raka odbytnicy. Specjalną uwagę chcemy w tym roku poświęcić innowacyjności w technikach leczenia pacjentów onkologicznych, dlatego do współpracy zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.
Tegoroczna spotkanie odbędzie się w salach konferencyjnych Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu (PARiS) przy Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Jestem przekonany, że dzięki Państwa aktywności i uczestnictwu, nasze tegoroczne spotkanie ma szansę powtórzyć sukces lat ubiegłych i wpłynąć na poprawę wyników leczenia raka odbytnicy.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia