VII Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

VII Ogólnopolskie Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej"

Organizator: Klinika Chirurgii Kolorektalnej, Ogólnej i Onkologicznej CMKP
Miejsce: Hotel Narvil Conference & Spa, ul. Czesława Miłosza 14A, Serock, PL
www: idź
Termin: od: 2018-04-19 do: 2018-04-21
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 3082


Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną radością pragnę już dziś zaprosić Państwa do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Sympozjum "Postępy w Chirurgii Kolorektalnej”, które odbędzie się, jak poprzednich latach, w Serocku w dniach 19-21 kwietnia 2018r.
Przygotowujemy bardzo atrakcyjny i bogaty program naukowy. Udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu zapowiedziało kilkudziesięciu ekspertów z Polski, a także Goście z zagranicy, z takich dziedzin jak chirurgia kolorektalna, ogólna, gastroenterologia, onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, ginekologia, seksuologia, urologia, patomorfologia, radioterapia, chemioterapia i diagnostyka obrazowa.
Tak jak obiecałem, niektóre tematy, które poruszaliśmy podczas wcześniejszych edycji Sympozjum, a zwłaszcza te dotyczące problematyki wielodyscyplinarnego podejścia do chorego (jak np. konsylium przedoperacyjne) czy problemów chirurgii miednicy małej, na prośbę Uczestników Sympozjum, będziemy kontynuowali w kwietniu 2018r.
Bardzo wysoka frekwencja VI edycji Sympozjum przerosła nasze oczekiwania, za co raz jeszcze gorąco Państwu dziękujemy. Przyszłoroczne Sympozjum traktujemy jako ogromne wyzwanie. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizowane w pięknym otoczeniu Hotelu Narvil, pozostało w Państwa sercach i życzliwej pamięci na wiele lat.
Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym, tak ważnym dla środowiska chirurgicznego, wydarzeniu naukowym i prosimy o zarezerwowanie terminu w przyszłorocznym kalendarzu.
Do zobaczenia w Serocku.
Prof. Marek Szczepkowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Sympozjum

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia