European VR Congress 2017

European VR Congress 2017

Organizator: Agora Konferencje
Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa, PL
www: idź
Termin: od: 2017-05-23 do: 2017-05-24
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 347

Gotowi na potężną dawkę ekscytujących wirtualnych wrażeń? 23-24 maja 2017 r. Centrum Nauki Kopernik ponownie stanie się miejscem wymiany wiedzy na temat technologii VR i poznawania najnowszych projektów ją wykorzystujących. Zapraszamy na European VR Congress 2017!

Wiosenna edycja kongresu zaskoczy rozszerzoną strefą VR Expo i bogatszą ofertą programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating - cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo zostanie również wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.

European VR Congress jest nowoczesną i międzynarodową platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także okazją, aby porozmawiać o nowych wyzwaniach, przed którymi stają nauka i biznes. To również prezentacja najnowszego sprzętu do produkcji w wirtualnej rzeczywistości, możliwość zapoznania się z innowacyjnymi projektami powstałymi w tej technologii, a także szansa spotkania potencjalnych partnerów i nawiązania ciekawych relacji biznesowych

Pierwsza edycja European VR Congress odbyła się w dniach 3-4 listopada 2016 roku. W wydarzeniu zorganizowanym przez Konferencje Agora uczestniczyło ponad pół tysiąca osób. Kongres był miejscem wymiany wiedzy eksperckiej całego spektrum tematów - od budownictwa, architektury przez gry komputerowe, sztukę i marketing do psychologii oraz pracy społecznej. Uczestnicy mogli przetestować m.in. najnowsza kamerę Ricoh Theta S, okulary Microsoft HoloLens, konsolę PlayStation VR i doświadczyć produkcji VR na 24 stoiskach VR Expo.

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia