V Konferencja Polska Chirurgia – ewolucja postępowania w poszukiwaniu dalszego rozwoju

V Konferencja Polska Chirurgia – ewolucja postępowania w poszukiwaniu dalszego rozwoju

Organizator: Agora Konferencje
Miejsce: Hotel Król Kazimierz, Kazimierz Dolny, PL
www: idź
Termin: od: 2017-02-03 do: 2017-02-04
Koszt: 150 - 400 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 562

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Z wielką radością pragnę zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, piątej, jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Polska Chirurgia - ewolucja postępowania w poszukiwaniu dalszego rozwoju”. Podobnie jak w czasie poprzednich Konferencji, które odbywały się w Szczyrku, Katowicach, Ustroniu oraz Toruniu wybitni polscy specjaliści, którzy przyjęli moje zaproszenie i będą naszymi wykładowcami przedstawią aktualny stan wiedzy w zakresie postępowania w różnych problemach medycznych oraz postęp diagnostyczno - terapeutyczny jaki ma miejsce w ostatnim czasie w chirurgii jak również przedstawią kierunki prowadzonych aktualnie badań naukowych i perspektywy ich rozwoju w najbliższej przyszłości.

Jestem przekonany, że ożywiona dyskusja uczestników Konferencji z ekspertami w dziedzinie chirurgii a także onkologii, gastroenterologii i radiologii pozwoli na wzbogacenie naszej wiedzy i da wszystkim dużo osobistej satysfakcji.

Mam także nadzieję, że otoczenie pięknego Kazimierza nad Wisłą oraz program naszego spotkania spowoduje, iż spędzicie Państwo wiele miłych chwil w czasie naszego spotkania, na które raz jeszcze gorąco zapraszam!

Do zobaczenia w Kazimierzu!
Serdecznie Państwa pozdrawiam.

Zbigniew Lorenc
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia