Orto-Fan Kursy

Orto-Fan Kursy

Adres
Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
Polska
Data powstania
2014-02-17
Strona www
Wyświetleń
1033
Opis
Grupę ORTO-FAN tworzy pięć firm działających w branży nowoczesnej ortodoncji i stomatologii. Naszym klientom i partnerom oferujemy bogatą ofertę narzędzi i produktów dla ortodontów i stomatologów (ORTO-FAN®), organizację specjalistycznych kursów i konferencji (ORTO-FAN KURSY) oraz dostęp do najlepszych materiałów dla protetyków (PROTO-FAN). Skład grupy uzupełniają dwie nowoczesne kliniki, ORTOFAN Clinic oraz Smile Design Clinic.

ORTO-FAN® to niemal dwadzieścia lat doświadczenia, kilkudziesięciu ekspertów oraz kilka tysięcy produktów dla stomatologów i ortodontów. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania z których korzystają specjaliści na całym świecie. Nasi klienci i partnerzy biznesowi mają zapewniony dostęp do największego w Polsce wyboru aparatów elastycznych, zamków, tub, pierścieni i wielu innych produktów, takich jak innowacyjne systemy do trójwymiarowego skanowania twarzy pacjentów. Dodatkowo oferujemy szerokie wsparcie merytoryczne oraz konsultingowe.

Regularnie bierzemy udział we wszystkich najważniejszych krajowych i międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Więcej informacji na naszych stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych.

Publikowane materiały