Kobiety w Chirurgii - o sytuacji kobiet w specjalnościach zabiegowych. Opowiada Prezes Fundacji Małgorzata Nowosad (cz. 2)

Oceń:
5
Ładowanie odtwarzacza... Odtwarzacz wymaga wtyczki Flash Player
dodano:
2 lata temu
wyświetleń:
499
specjalizacja:
Chirurgia ogólna

Opis materiału

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Poznaj Swoją Specjalizację, tym razem w nieco innej odsłonie :)  

Webinar zostanie poprowadzony przez Panią Małgorzatę Nowosad - lekarkę, chirurżkę, założycielkę, i prezeskę Fundacji Kobiety w Chirurgii. Pomysł założenia Fundacji zrodził się z jej osobistych zawodowych doświadczeń. Pragnie stworzyć miejsce, w którym kobiety pracujące w specjalizacjach zabiegowych będą czuły, że nie są same i otrzymają realne wsparcie – tak by mogły mierzyć wysoko i daleko. 

Pani Małgorzata ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Jej zawodową pasją jest chirurgia transplantacyjna, małoinwazyjna oraz medycyna ratunkowa. 

Kilka słów o Fundacji:

Fundacja Kobiety w Chirurgii jest organizacją mającą na celu inspirowanie do rozwoju oraz zapewnianie wszechstronnego wsparcia dla lekarek, pielęgniarek i położnych pracujących w specjalizacjach zabiegowych.

W trakcie spotkania Pani Małgorzata przybliży nam nieco realia pracy w chirurgii transplantacyjnej. Na spotkanie zapraszamy nie tylko osoby planujące rozpoczęcie specjalizacji w tej dziedzinie, ale także te, które wciąż szukają swojej drogi zawodowej.

tagi: Fundacja Kobiety w Chirurgii chirurgia medycyna ratunkowa transplantologia IFMSA-Poland małgorzata nowosad

Inne filmy tego użytkownika

Podobne

pokaż więcej