XIV Warszawskie Seminarium NeuroUrologii

Organizator: Pharma Medical House Sp. z o.o.
Miejsce: Online, , Polska
www: idź
Termin: od: 2023-12-09 do: 2023-12-09
Koszt: Udział bezpłatny
Program: pobierz
Wyświetleń: 510

XIV Warszawskie Seminarium Neurourologii

09.12.2023 r (sobota), ONLINE, https://www.debaty-zdrowie.pl/neurourologia/

Już 09 grudnia 2023 roku, po raz XIV odbędzie się Warszawskie Seminarium Neurourologii.

W programie m.in.:
1. Videourodynamika: Poznamy najnowsze technologie i metody związane z badaniami videourodynamiki, które pozwalają na dokładną ocenę funkcji dolnych dróg moczowych. To niezastąpione narzędzie w diagnostyce oraz planowaniu odpowiednich terapii.
2. Urorehabilitacja w pęcherzu neurogennym: Przedstawimy jakie są potrzeby i jakie możliwości, które pozwalają poprawić jakość życia pacjentów z zaburzeniami funkcji układu moczowego poprzez zastosowanie specjalistycznych ćwiczeń i terapii.
3. Nadreaktywność dróg moczowych: Omówimy aktualne podejścia do diagnozowania i leczenia nadreaktywności dróg moczowych, co jest częstym problemem w praktyce klinicznej.
4. Pęcherz neurogenny: Skupimy się na kompleksowym podejściu do zarządzania pacjentami z pęcherzem neurogennym, uwzględniając różnorodność terapii farmakologicznych i nie tylko, z punktu widzenia urologa i neurologa.

Aby potwierdzić swoją obecność, prosimy o rejestrację na naszej stronie internetowej https://www.debaty-zdrowie.pl/neurourologia/

Udział w seminarium jest bezpłatny.

tagi: Pharma Medical House XIV Warszawskie Seminarium NeuroUrologii Warszawskie Seminarium Neurourologii 2023 neurourologia Videourodynamika debaty zdrowie

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia