6. Forum Nowoczesnej Diabetologii

Organizator: Grupa casusBTL i DiabeTECH.life
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie Poznań Congress Center, Poznań, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-11-24 do: 2023-11-25
Koszt: Nie określono
Wyświetleń: 309Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 6. Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2023 roku w Poznaniu.

Kolejny raz spotkamy się w gronie diabetologów i członków zespołów terapeutycznych, by pogłębiać naszą wiedzę i umiejętności praktyczne. Tegorocznym motywem przewodnim naszego spotkania będzie: „w pościgu za technologią”.

Podczas Forum, w ramach wykładów i warsztatów, zaprezentujemy najnowsze rozwiązania technologiczne wspomagające diagnostykę i leczenie cukrzycy oraz omówimy aktualne doniesienia naukowe.

Po zeszłorocznym sukcesie „Certyfikatu Umiejętności w Nowoczesnych Terapiach Cukrzycy”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem - w tym roku ponownie zachęcamy do zdobywania tego potwierdzenia umiejętności.

Mamy nadzieję, że kolejne Forum będzie służyło poszerzaniu wiedzy, wymianie informacji, doświadczeń i poglądów, ale również będzie inspirowało do wspólnych działań w podnoszeniu standardów opieki diabetologicznej.

Zapraszamy do stolicy Wielkopolski by wspólnie w gronie ekspertów i Zespołów terapeutycznych rozmawiać o innowacjach, rozwoju i osiągnięciach nowoczesnej diabetologii.

Bądźmy razem w pościgu za technologią w diabetologii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum.
Do zobaczenia w Poznaniu!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Aleksandra Araszkiewicz
Andrzej Gawrecki
Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz
Adrian Szulczyński

tagi: 6. Forum Nowoczesnej Diabetologii diabetologia konferencja 2023 konferencja leczenie cukrzycy diabetologia Poznań 2023

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia