II Kongres Ginekologii Operacyjnej

Organizator: Grupa Medica S.C.
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-11-23 do: 2023-11-25
Koszt: 1100 - 1400 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 333

W dniach 23-25 listopada 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach odbędzie się II Kongres Ginekologii Operacyjnej. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży medycznej w Polsce. Hasło przewodnie Kongresu: TIPS AND TRICKS GINEKOLOGII OPERACYJNEJ.

Wzorem edycji ubiegłorocznej Kongres będzie okazją do zaprezentowania nowoczesnych możliwości leczenia operacyjnego w ginekologii oraz wymiany doświadczeń w gronie cenionych lekarzy specjalistów. Do udziału w Kongresie zapraszamy lekarzy ginekologów, którzy w codziennej pracy stykają się z różnymi problemami medycznymi i poszukują rekomendacji oraz porad i wskazówek ich rozwiązania. W gronie prelegentów znajdą się wybitni eksperci, którzy wskażą, w jaki sposób operować zgodnie z najnowszą wiedzą i praktyką lekarską.

TEMATY WIODĄCE:
- ginekologia operacyjna – małoinwazyjna, ale nie tylko…
- operacje laparoskopowe
- operacje robotowe
- operacje przez naturalne otwory ciała

Obradom towarzyszyć będą WARSZTATY z zakresu MIS (histerektomia pochwowa i laparoskopowa) z transmisją z 3 sal operacyjnych:
- Laparoskopowa resekcja endometriozy głębokiej
- Laparoskopowa histerektomia
- Waginalna histerektomia

Kongres odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prof. dr hab. n. med. Rafał Stojko – specjalista ginekologii i położnictwa oraz specjalista ginekologii onkologicznej.

tagi: ginekolog Ginekologia operacyjna ginekologia małoinwazyjna chirurgia małoinwazyjna kongres kongres naukowy Rafał Stojko Polskie Towarzystwo Ginakologów i Położników PTGiP operacje ginekologiczne

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia