Face&Body Winter Forum

Organizator: MedicaExpert Conference
Miejsce: Nosalowy Dwór Resort & SPA, Droga Oswalda Balzera 21D, Zakopane, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-12-08 do: 2023-12-10
Koszt: 1090 - 1490 ZŁ
Wyświetleń: 285

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić na trzecią edycję Face&Body Winter Forum, które odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 r. w Zakopanem.

Kongres poświęcony jest tematyce z zakresu medycyny estetycznej w ujęciu holistycznym. Szczególną uwagę skupimy na zastosowaniu nowych technologii oraz spojrzymy na medycynę estetyczną z punktu widzenia prawnego i biznesowego. Udział w kongresie dedykowany jest zarówno specjalistom z dużym doświadczeniem, jak również osobom rozpoczynającym praktykę zawodową w omawianym kierunku.

Skierowany jest głównie do osób zajmujących się poprawą zewnętrznej atrakcyjności pacjenta oraz zapewnieniem mu wysokiej jakości życia bez niedoskonałości o różnym podłożu. W czasie sesji tematycznych poruszone zostaną zagadnienia dotyczące między innymi szeroko rozumianych zabiegów na skórę, włosy czy konturowanie twarzy i ciała. Zgłębiane będą także tajniki medycyny estetycznej w ginekologii. Podczas spotkania będzie możliwość wzięcia udziału w panelu biznesowym, forum dyskusyjnym oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych podczas warsztatów.

Do zobaczenia w Zakopanem!

tagi: Face& Body Winter Forum MedicaExpert Conference medycyna estetyczna konferencja 2023 medycyna estetyczna zakopane grudzień 2023

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia