Szkolenie: Podstawowa ocena serca, USG Płuc Point of Care

Organizator: Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie
Miejsce: Centrum Szkoleniowym USG Trener, Warszawa, Polska
www: idź
Punkty edukacyjne: 16
Termin: od: 2023-06-24 do: 2023-06-25
Koszt: 1393 - 1393 ZŁ
Wyświetleń: 299

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie poprosiła o współpracę firmę USG Trener oferującą wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne dedykowane lekarzom i personelowi medycznemu, współpracującą z kadrą profesorską i lekarzami o ogromnym doświadczeniu, praktykami z najważniejszych ośrodków medycznych.
Wszystkie szkolenia w USG Trener to zajęcia praktyczne pod nadzorem doświadczonych Ekspertów, wsparte bogatą częścią teoretyczną. Szkolenia odbywają się z wykorzystaniem najnowszych aparatów USG producentów FUJIFILM, Philips, Chison.
Spółka USG Trener wpisana jest do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Szkolenia mają punkty edukacyjne i potwierdzone są dodatkową akredytacją punktową Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
USG Trener dla potwierdzenia jakości swoich usług uzyskał certyfikat SUS 2.0., który potwierdza spełnienie norm i standardów usług szkoleniowo-rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Oferta szkoleniowej Okręgowej Izby Lekarskiej (OIL) w Warszawie zostaje poszerzona o certyfikowane kursy z USG do udziału, w których serdecznie zapraszamy.
Dwudniowy kurs składający się z części teoretycznej, praktycznej, elementu sprawdzającego wiedzę oraz zakończony certyfikacją, płatny jest 1393 PLN od osoby. Izba Lekarska sfinansowała 30% wartości szkolenia każdemu uczestnikowi (tzn. komercyjnie taki kurs będzie droższy).
Dodatkowo, po zakończeniu kursu będzie można ubiegać się o zwrot części kosztów od Izby w związku z nowo utworzonym programem refundacji doskonalenia zawodowego dla lekarzy i lekarzy dentystów/członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
W praktyce: warto wziąć fakturę imienną za to szkolenie.

tagi: Podstawowa ocena serca USG Płuc Point of Care Podstawowa ocena serca szkolenie OIL Centrum Szkoleniowym USG Trener Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie OIL szkolenie dla lekarzy 2023 Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne Protokół Focus Assesed Transthoracic Echo

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia