Targi stomatologiczne CEDE 2023

Organizator: Exactus
Miejsce: Hala EXPO Łódź, Łódź, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-09-21 do: 2023-09-23
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 875

31. ŚRODKOWOEUROPEJSKA WYSTAWA STOMATOLOGICZNA CEDE 2023
Wystawa CEDE to w tej branży, najdłużej istniejące na polskim rynku, bo od 1991 r. — kompleksowe narzędzie sprzedaży, promocji i marketingu, pozwalające połączyć wszystkie istniejące działania sprzedażowe i marketingowe w celu uzyskania lepszego współczynnika efektywności kosztowej, to miejsce na dotarcie do Twoich klientów w najszybszy i najbardziej bezpośredni sposób.

MULTIDYSCYPLINARNA KONFERENCJA
Multidyscyplinarna konferencja zostanie zorganizowana w blokach tematycznych (technologia cyfrowa, protetyka, estetyka, endodoncja, profilaktyka itp.), która w ciągu trzech dni obejmie różne dyscypliny stomatologii i techniki dentystycznej, a która będzie doskonałym miejscem do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń. W ramach konferencji będą się odbywały wykłady i warsztaty.

2. FORUM BE DIGITAL
Towarzyszące Wystawie CEDE, wyjątkowe wydarzenie zlokalizowanie w wydzielonej przestrzeni targowej pawilonu. Scena z krótkimi prezentacjami produktów, procedur cyfrowych — miejsce, w którym zainteresowane firmy mogą zaprezentować swoje rozwiązania z zakresu wyposażenia w technologie cyfrowe, narzędzi oraz nowych materiałów dla klinik i laboratoriów stomatologicznych. Dodatkowo w pobliżu Sceny przewidziane są niewielkie (bezpłatne) miejsca prezentacyjno-testowe dla firm w nią zaangażowanych.

CEDE 2022
3.810 osób wzięło udział w 30. edycji wystawy CEDE, która w dniach 22-24 września odbyła się w hali łódzkiego EXPO. Wystawę z udziałem 140 wystawców z kraju i zagranicy można było odwiedzać do sobotnich godzin popołudniowych.

tagi: Targi stomatologiczne CEDE 2023 CEDE 2023 TARGI STOMATOLOGICZNE HALA EXPO ŁÓDŹ środkowoeuropejska wystawa produktów stomatologicz CEDE stomatologia wrzesień 2023 FORUM BE DIGITAL wystawy stomatologiczne CEDE CEDE Lodz Central European Dental Exhibition

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia