Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie IV

Organizator: Studenckie Koło Naukowe przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM
Miejsce: Aula Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Warszawa, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-04-01 do: 2023-04-02
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 504

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i lekarzy zainteresowanych ginekologią i położnictwem na IV edycję konferencji “Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie” organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe przy I Katedrze i klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami konferencji potwierdziło potrzebę organizacji wydarzeń podkreślających interdyscyplinarny aspekt w codziennej pracy lekarza, w tym też ginekologa- położnika. Także w tym roku wygłoszone przez wybitnych specjalistów wykłady eksperckie będą stanowić szansę poszerzenia wiedzy w zakresie interdyscyplinarnej opieki nad ciężarną i pacjentką ginekologiczną.

W ramach konferencji odbędą się również interesujące warsztaty oraz konkurs prac naukowych. Zachęcamy do przesyłania abstraktów prac- na zwycięzców sesji czekają liczne nagrody!

Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2023 roku w Auli A i B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dokładne informacje dotyczące rejestracji uczestników biernych i czynnych pojawią się już wkrótce na wydarzeniu oraz na oficjalnym fanpage’u konferencji.
Do zobaczenia w kwietniu!

Zachęcamy również do polubienia oficjalnego profilu konferencji (https://www.facebook.com/gipinterdyscyplinarnie) na którym na bieżąco publikowane będą informacje na temat tegorocznej edycji oraz odwiedzenia strony internetowej (https://gipi2023.wixsite.com/home) oraz jej oficjalnego profilu na Instagramie @gip.interdyscyplinarnie

tagi: Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie IV Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie 2023 Ginekologia i Położnictwo warsztaty GiPi IV 2023 Położnictwo i Ginekologia WUM

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia