XVII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Wyzwania w reumatologii dziecięcej

Organizator: Biuro Kongresów Skolamed
Miejsce: Focus Hotel Premium, ul. Podzamcze 1, 20-126 Lublin, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-10-05 do: 2023-10-07
Koszt: 500 - 600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 450

Konferencja organizowana jest pod patronatem naukowym Kliniki Chorób Płuc i Reumatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Celem Konferencji jest przedstawienie najnowszych doniesień i rekomendacji w dziedzinie reumatologii wieku rozwojowego. Wymiana doświadczeń dotyczących trudności diagnostycznych i terapeutycznych z codziennej praktyki lekarskiej reumatologa pediatry będzie realizowana w czasie sesji prezentujących przypadki i doniesienia oryginalne. Pozostały czas wypełnią wykłady zgodnie z planowanymi tematami wiodącymi oraz sesje satelitarne firm farmaceutycznych. W czasie Forum Ekspertów będziemy mieli możliwość dyskusji nad bieżącymi problemami w reumatologii dziecięcej.

Tradycyjnie w ramach konferencji przewidujemy przeprowadzenie warsztatów diagnostycznych przygotowanych przez Sekcję Badań Obrazowych PTR.

Zachęcamy do prezentacji własnych doniesień.

„Wyzwania w reumatologii dziecięcej” zajmują ważne miejsce wśród wydarzeń naukowych dla lekarzy pediatrów i reumatologów. Wyrażamy nadzieję, że będą Państwo zainteresowani udziałem w Konferencji.

tagi: reumatologia pediatria reumatologia dziecięca

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia