XV Świętokrzyskie Spotkania Neurologiczne

Organizator: Biuro Kongresów Skolamed
Miejsce: Hotel Uroczysko, Cedzyna 44D, 25-900 Kielce, Polska
www: idź
Termin: od: 2023-09-01 do: 2023-09-03
Koszt: 700 - 850 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 330

Szanowni Państwo !
Drodzy Koleżanki i Koledzy !


po doskonale przyjętej pierwszej od 3 lat stacjonarnej edycji naszej konferencji, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XV Świętokrzyskich Spotkaniach Neurologicznych organizowanych tradycyjnie w Cedzynie koło Kielc w dniach 1 - 2 września 2023 r.

Program naukowy konferencji obejmuje najnowsze doniesienia dotyczące diagnostyki i leczenia stwardnienia rozsianego, chorób naczyniowych mózgu, szybko postępujących otępień oraz bólów głowy. Jak zwykle będą merytoryczne sesje z pogranicza medycyny.

W trakcie poszczególnych sesji zachęcamy Państwa do udziału w dyskusji oraz do zadawania pytań ekspertom. Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęło wiele uznanych autorytetów z dziedziny neurologii. Mamy nadzieję na wysłuchanie interesujących wykładów o wysokim poziomie naukowym. Konferencja odbędzie się w tradycyjnej i sprawdzonej formule, dobrze znanej uczestnikom poprzednich edycji.

Jesteśmy przekonani, że program i interdyscyplinarna formuła naszej konferencji okaże się atrakcyjna i zachęci Państwa do przyjazdu w piękne Góry Świętokrzyskie. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do Cedzyny k.Kielc.


Więcej informacji zostanie opublikowane wkrótce!


Prof. Adam Stępień

Kierownik Naukowy

Dr hab. Waldemar Brola, prof. UJK

Kierownik Naukowy

tagi: neurologia świętokrzyskie SM stwardnienie rozsiane ból udar mózgu XV Świętokrzyskie Spotkania Neurologiczne Biuro Kongresów Skolamed

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia