I Ogólnopolska Konferencja „FORUM GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA – innowacje, trendy, kontrowersje”

Organizator: Forum Położnictwa i Ginekologii
Miejsce: Novotel Warszawa Airport, Warszawa, Polska
www: idź
Punkty edukacyjne: 20
Termin: od: 2022-10-08 do: 2022-10-09
Koszt: 599 - 1499 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 281

Z wielką radością zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję „FORUM GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA - innowacje, trendy, kontrowersje”. Podczas tego wydarzenia poruszymy najważniejsze tematy, z którymi każdego dnia mierzą się położnicy i ginekolodzy. W oparciu o najnowsze rekomendacje PTGiP i doniesienia z literatury światowej, omówimy najciekawsze zagadnienia w zakresie ciąży, diagnostyki prenatalnej oraz rozpoznawania i terapii wad płodu. Przeprowadzimy interdyscyplinarną sesję dotyczącą wrodzonej przepukliny przeponowej, a także poznamy najgorętsze trendy w ultrasonografii. Mając na uwadze jak ważną misją jest opieka nad ciężarną kobietą i płodem, zaprosiliśmy najlepszych specjalistów, którzy w oparciu o najnowsze wyniki badań, omówią konkretne przypadki pacjentek.

W ciągu dwóch dni będziesz miał możliwość zdobyć pakiet rzetelnej wiedzy i umiejętności, a także zapoznać się ze sprawdzonymi schematami profilaktyki i leczenia, które wykorzystasz w codziennej pracy.

Wierzymy, że udział w tym wydarzeniu będzie doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy oraz skonfrontowania własnych doświadczeń z poglądami prelegentów.

Z niecierpliwością czekamy na bezpośrednie spotkania i rozmowy po długiej pandemii.

Do zobaczenia!

tagi: Forum Ginekologii i Położnictwa konferencja ginekologiczna Forum Media Polska „Forum Położnictwa i Ginekologii” położnictwo Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników PTGiP certyfikowany kurs Piotr Węgrzyn

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia