Omdlenia 2022

Organizator: WhyNot TRAVEL
Miejsce: Hotel Mercure Wrocław Centrum, plac Dominikański 1, 50-151 Wrocław, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-10-07 do: 2022-10-08
Koszt: 100 - 600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 279

Szanowni Państwo,

omdlenie to objaw bardzo wielu chorób, który jako jedyny doczekał się oddzielnych i uaktualnianych przez zespoły ekspertów wytycznych. Prawidłowe stosowanie aktualnych zaleceń w codziennej praktyce może być skomplikowane i wymagające poznania praktycznych wskazówek, w szczególności w czasach pandemii.

Po zeszłorocznej, udanej I edycji konferencji Omdlenia 2021, która odbyła się w Rzeszowie postanowiliśmy zorganizować kolejną. Serdecznie zapraszamy w dniach 7-8 października 2022 r. do stolicy województwa dolnośląskiego, czyli malowniczego Wrocławia. Podczas dwudniowego spotkania poznacie Państwo wiele nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia omdleń, a zaproszeni wykładowcy podzielą się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem oraz sposobami długofalowego prowadzenia chorego. W gronie wykładowców znajdą się lekarze interniści, kardiolodzy, hipertensjolodzy, radiolodzy, pediatrzy oraz specjaliści ratownictwa medycznego – praktycy oraz naukowcy zajmujący się z pasją i zaangażowaniem diagnostyką i leczeniem poszczególnych chorych.

Podobnie jak w roku ubiegłym, drugi dzień spotkania zostanie wypełniony praktycznymi warsztatami połączonymi z wykonywaniem testów autonomicznych, inwazyjnych zabiegów elektrofizjologicznych (EPS), zabiegów kardioneuroablacji (CNA) i implantacji pętlowych rejestratorów zdarzeń (ILR).

Do zobaczenia we Wrocławiu!

tagi: omdlenia omdlenie

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia