V Międzynarodowy Kongres PTUG 2022

Organizator: Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne
Miejsce: Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-06-22 do: 2022-06-24
Koszt: 250 - 750 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 199

Szanowni Państwo,

Po długiej przerwie związanej z pandemią zapraszamy Państwa do Wrocławia, na kolejny, V Kongres Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Patologia miednicy, jako złożony problem, wymaga wielospecjalistycznej opieki. Ideą i celem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego jest łączyć siły różnych specjalności w celu uzyskiwania optymalnych wyników leczenia patologii miednicy kobiet.

Kongres będzie miał więc charakter interdyscyplinarny. Zapraszamy specjalistów oraz osoby zainteresowane patologią dna miednicy-zarówno diagnostyką, jak i leczeniem zachowawczym i operacyjnym.

Przed Kongresem odbędą się Warsztaty operacyjne z transmisją live i możliwością zadawania pytań operatorom – to ogromna dawka praktycznej wiedzy i umiejętności.

Zapraszamy na liczne praktyczne warsztaty, w czasie których będą mogli Państwo poszerzać umiejętności zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia uroginekologicznego, a także, co niezwykle ważne dla profesjonalistów z każdej dziedziny opieki zdrowotnej kompetencje z zakresu kontaktu z pacjentem i pozamedycznych aspektów opieki.

Sesje plenarne odbędą się z udziałem specjalistów światowej klasy między innymi z zakresu ginekologii, urologii, proktologii, chirurgii i fizjoterapii.

Polska uroginekologia dynamicznie się rozwija. Z korzyścią dla pacjentek przybywa specjalistów otwartych na wiedzę z tej dziedziny. Podczas naszego spotkania we Wrocławiu usystematyzujemy podstawową wiedzę, a także poruszymy najnowsze aspekty z zakresu diagnostyki i leczenia chorób miednicy, tak, żeby każdy z uczestników, niezależnie od stopnia zaawansowania w swojej drodze zawodowej, wrócił do domu bogatszy o nowe doświadczenia i wiedzę.

Spotkajmy się we Wrocławiu!

tagi: V Międzynarodowy Kongres PTUG 2022 PTUG2022 Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne Patologia miednicy uroginekologia

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia