I Warszawskie Forum Okulistyczne

Organizator: Klinika Okulistyczna Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie
Miejsce: HOLIDAY INN RESORT, ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-09-02 do: 2022-09-03
Koszt: Nie określono
Wyświetleń: 188


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Mam zaszczyt i przyjemność, wraz z całym zespołem Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, zaprosić Państwa na I WARSZAWSKIE FORUM OKULISTYCZNE. Liczę, że spotkamy się osobiście i będziemy mogli podyskutować po długiej przerwie, spowodowanej pandemią.

Ideą naszego „ FORUM” jest współczesne szerokie spojrzenie na choroby narządu wzroku. Pierwszy dzień konferencyjny planujemy w formule warsztatowo-kursowej. Główny akcent położymy na przedstawienie praktycznych wskazówek postępowania w procesie diagnostyczno-terapeutycznym. W programie znajdą Państwo między innymi wetlaby chirurgiczne, kursy z szycia mikrochirurgicznego, iniekcji w medycynie estetycznej, laseroterapii czy kurs z optyki okularowej. W programie będą również wykłady przeznczone dla Pań pielęgniarek specjalizujących się w opiece na naszymi pacjentami. W drugim dniu konferencyjnym, zaproszeni Goście, autorytety w swoich dziecinach, przekażą nam najnowsze doniesienia diagnostyczno-chirurgiczne dotyczące zaćmy, jaskry, chorób siatkówki i aparatu ochronnego oka.

Mam nadzieję, że pobyt w Warszawie nie tylko wzbogaci wiedzę uczestników, ale będzie również wspaniałą okazją do tak wyczekiwanych dyskusji i spotkań towarzyskich na żywo. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Kierownik Kliniki Okulistycznej

Dr n. med. Radosław Różycki

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia