XIX Kurs medyczny Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci

Organizator: Biuro Kongresów Skolamed
Miejsce: Hotel O3 w Warszawie, ul. Mangalia 1 02-758 Warszawa, 02-758 Warszawa, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-10-25 do: 2022-10-26
Koszt: Nie określono
Wyświetleń: 695

Szanowni Państwo,gorąco zachęcamy do udziału w kolejnym, XIX Kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci” w dniach 25 - 26 listopada 2022 r. w Warszawie.

Kurs od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów. Program kursu jest przygotowywany przez zespół Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z kursu. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Członkowie PTND mają prawo do skorzystania z niższej opłaty rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Serdecznie zapraszamy

tagi: neurologia dziecięca

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia