Ultrasonografia w położnictwie, ginekologii i chorobach piersi – kontrowersje

Organizator: Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Miejsce: Radisson Hotel & Suites Gdańsk, ul. Chmielna 10-25 , 80-748 Gdańsk, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-06-09 do: 2022-06-11
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 211

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) zapraszamy Was do udziału w Sympozjum "Ultrasonografia w położnictwie, ginekologii i chorobach piersi – kontrowersje", które odbędzie się w dniach 9–11 czerwca 2022 roku w Gdańsku.

W czwartek zaczynamy od zajęć praktycznych, a od czwartkowego popołudnia do soboty kontynuujemy nasze spotkanie w atmosferze „żywej” dyskusji na wszelkie nurtujące nas w codziennej praktyce kontrowersje.

Mamy nadzieję, że program, przygotowany przez bardzo szerokie grono ekspertów reprezentujących kilka sekcji naszego Towarzystwa, zainteresuje każdego lekarza, zarówno tego wykonującego badania ultrasonograficzne, jak i tego, który później interpretuje i wykorzystuje wyniki w pracy klinicznej.

Liczymy, że zmieniona formuła spotkania, w której będziemy preferowali zadawanie pytań, dyskusje i wymianę poglądów, zostanie przez Państwa przyjęta z aprobatą.

Czekamy na Państwa w gościnnym Gdańsku.

Z poważaniem,

Dr hab. n. med. Dariusz Borowski, prof. UMK

tagi: Ultrasonografia w położnictwie ginekologii i chorobach piersi – kontrowersje Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników MediSfera PTGiP

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia