XI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Pediatria jakiej nie znacie”

Organizator: Studenckie Koła Naukowe WUM, Oddział Warszawski PTP &Fundacja Rozwoju Pediatrii
Miejsce: Online, , Polska
www: idź
Termin: od: 2022-03-19 do: 2022-03-20
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 105

Drodzy Uczestnicy,

Znamy już termin tegorocznej XI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Studentów i Młodych Lekarzy pt. „Pediatria jakiej nie znacie”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 marca 2022 roku. Podobnie jak w zeszłym roku spotkamy się z Państwem w formie online.
Formuła ta sprawdziła się ostatnio, umożliwiając udział w naszej konferencji znacznie większej liczbie uczestników, a jednocześnie otworzyła przed nami nowe możliwości.

W trakcie dwóch dni Konferencji wysłuchamy szeregu wykładów przygotowanych przez ekspertów z różnych dziedzin medycyny, a także prezentacji studentów z różnych kół naukowych. Planujemy także z częścią Uczestników spotkać się w formie stacjonarnej na warsztatach związanych z tematyką pediatryczną.

Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie zgromadzi, tak jak w poprzednich latach, jak największą liczbę osób zainteresowanych tak piękną i interesującą dziedziną medycyny, jaką jest pediatria. Dołożymy wszelkich starań, aby wysoki poziom i prestiż Konferencji z poprzednich lat został utrzymany, a także aby zaskoczyć Państwa zupełnie nowymi atrakcjami i ciekawymi, inspirującymi wykładami.

Serdecznie zachęcamy do zgłębienia z nami tajników pediatrii, jakiej jeszcze nie znamy.

Do zobaczenia w marcu!

Przewodniczące Komitetu Organizacyjnego
XI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji
Naukowo-Szkoleniowej Dla Studentów i Młodych Lekarzy
„Pediatria Jakiej Nie Znacie”

tagi: Studenckie Koła Naukowe Warszawskiego Uniwersytetu Fundacja Rozwoju Pediatrii WUM Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Pediatryc ptp XI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa dl Pediatria Jakiej Nie Znacie" szkolenie online

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia