XLIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTR 2022)

Organizator: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP SPSK im. Prof. Adama Grucy
Miejsce: Centrum Kongresowe DoubleTree by Hilton, ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-09-22 do: 2022-09-24
Koszt: Nie określono
Wyświetleń: 401

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w kolejnym 43. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. O ile stan pandemii Covid-19 nie przeszkodzi naszym planom, Zjazd odbędzie się w dniach 22–24 września 2022 roku w Warszawie. Miejscem obrad będzie Centrum Kongresowe przy hotelu DoubleTree by Hilton.

Tradycyjnie w czasie Zjazdu zajmiemy się zagadnieniami ortopedii, traumatologii narządu ruchu, a w części ogólnej będzie miejsce na zagadnienia organizacyjne. Tak jak zawsze w Zjeździe udział wezmą pielęgniarki – instrumentariuszki, które na co dzień z nami pracują. Dodatkowo do naszego spotkania dołączy kilka środowisk pacjenckich zorganizowanych w grupach środowisk integrujących chorych z różnymi schorzeniami lub deformacjami.

Osobnym dniem będzie ostatni dzień Zjazdu, który zostanie przeznaczony na sesje specjalistycznych towarzystw oraz sekcji naszego Towarzystwa.

Zapraszamy do nadsyłania streszczeń wystąpień oraz ewentualnie innych form prezentacji wyników badań lub technik chirurgicznych.

Zapraszamy do Warszawy na 43 Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Czubak

tagi: MediSfera Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczn ortopedia konferencje ortopedia e-learning ortopedia kursy szkolenia dla ortopedów PTOiTR 2022 kongres PTOiTR 2022 kongres ortopedyczny 2022 ortopedia 2022 polskie towarzystwo ortopedyczne ortopedia konferencja naukowa

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia